+48 577 470 120 pon. - pt. 10:00 - 20:00, sob. 10:00 - 15:00

Odbierz 50 zł zniżki
na pierwszy zabieg


*oferta dotyczy zabiegów od 100 zł.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

O nas

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, mikropigmentacji oraz fizjoterapii i masaży. W naszym salonie zabiegi wykonują osoby wysoko wykwalifikowane, posiadające duże doświadczenie i liczne certyfikaty zawodowe potwierdzające zdobyte umiejętności. Wszystko co najlepsze w kosmetologii i zabiegach na ciało znajduje się w jednym miejscu. U nas znajdziesz najnowsze i najskuteczniejsze preparaty, kosmetyki i kosmeceutyki wybrane przez naszych kosmetologów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała zawsze dobierane indywidualnie do potrzeb skóry.

Wiele osób obawia się, że jeśli podda się zabiegom medycyny estetycznej „ za wcześnie” skóra się „rozleniwi”. To mit. Pamiętajmy, że łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Dbanie o skórę jest jak sport – regularnie uprawiany utrzyma nasze mięśnie i sylwetkę w formie przez lata. Podobnie dobrze dobrane, w miarę regularnie powtarzane zabiegi zatrzymają na długo dobry stan i wygląd skóry.

Ale wygląd to nie wszystko…

Wygląd wpływa na samopoczucie i daje pewność siebie. Pomaga uwierzyć, że pokonamy wszystkie przeciwności losu – daje siłę do działania. Samo piękno szczęścia nie daje, ale pomaga nam je do siebie przyciągać.

Przyjdź do nas i sprawdź jak możesz być jeszcze piękniejsza pozostając sobą, w harmonii z naturą.

 

Promocje