+48 577 470 120 pon. - pt. 10:00 - 20:00, sob. 10:00 - 15:00

Odbierz 50 zł zniżki
na pierwszy zabieg


*oferta dotyczy zabiegów od 100 zł.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Regulamin

REGULAMIN loveSKIN clinic:

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz wymienionych poniżej zasad.
 2. Ceny podane są w PLN.
 3. Rabat obliczany jest od cen regularnych.
 4. Promocje, rabaty i bony nie łączą się ze sobą.
 5. Przy jednym zabiegu, można wykorzystać tylko jeden bon.
 6. Bon kwotowy, rabatowy lub darmowy zabieg można sprezentować innej osobie.
 7. Bony prezentowe – kwotowe można odliczyć od zabiegów:
 1. Vouchery prezentowe – kwotowe dostępne w loveSKIN clinic:
 1. Voucherem prezentowym można płacić za zabiegi w cenach promocyjnych. Z Voucherów nie wydajemy reszty. Jeśli Voucher nie zostanie wykorzystany na cały zabieg, pozostała kwota zostaje do wykorzystania na następne zabiegi.
 2. Rabat dla posiadacza karty Biznes Benefit jest obliczany od cen regularnych. Przy pakietach i zabiegach w cenach promocyjnych sprawdzamy i wybieramy opcję bardziej korzystną dla Klienta.
 3. W razie nie odwołania i nie przybycia na zabieg wykupiony w pakiecie z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem, zabieg zostaje anulowany bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów.
 4. Zwrot środków pieniężnych za zapłacone i niewykorzystane zabiegi można ubiegać się do 90 dni kalendarzowych od daty płatności. Zwrot następuje w ciągu kolejnych 14 dni roboczych od wpłynięcia zgłoszenia. Jest możliwość zamiany zabiegów na inne z oferty.
 5. Na zabiegi takie jak: mikropigmentacja, nici, SCIZER, InfiniRF, Plasma, Laer Tulowy pobieramy zadatek w kwocie 10% ceny zabiegu. Zadatek wlicza się w poczet kwoty za wykonany zabieg.
 6. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma 3 dni od momentu zapisu. Jeśli tego nie zrobi rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. A zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępny dla innych Klientów.
 7. W przypadku umówienia terminu, wpłaty zadatku i nie odwołania zabiegu na minimum 12h przed zabiegiem – zadatek nie podlega zwrotowi. Jest możliwość zmiany terminu przedpłaconego zabiegu na nie mniej niż 12h przed umówionym zabiegiem.
 8. Jeżeli Klientka, która skorzystała z usługi makijażu permanentnego w naszym salonie ma uwagi co do koloru/kształtu itp. to w ciągu 2 miesięcy od wykonania może je do nas zgłosić (i zostaną one bezpłatnie skorygowane), natomiast wszelkie sugestie po upływie 2 miesięcy  od zabiegu będą wyceniane indywidualnie.
 9. Za nieodwołaną wizytę na mniej niż 12h przed – na następnej wizycie klient płaci podwójnie.
 10. Przedpłaty za zabiegi lub vouchery prezentowe można dokonać w kasie loveSKIN clinic lub przelewem na konto: Szakti Sp. Z o.o. Santander Bank 93 1090 1870 0000 0001 4126 9919 (w tytule prosimy wpisywać nazwę zabiegu, imię i nazwisko).
 11. Za niektóre pakiety istnieje możliwość płatności w ratach:
 1. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz usług. Ostateczny koszt usług będzie określony podczas konsultacji i dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta.
 2. Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.